W dniu 23.03.2024 w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n.D, odbył się III turniej charytatywny pod patronatem Wójta gminy Krościenko n.D oraz Centrum Kultury i Promocji w Krościenku n.D.
W turnieju brało udział 5 drużyn :
1 – Pieniny
2 – Spektakularni
3 – Darkness Ochotnica
4 – Bocianki
5- Młode Lisy Cieniawa
Rywalizacja była bardzo zacięta a poziom drużyn był wyrównany. Gra odbywała się w systemie każdy z każdym a po zakończeniu i podliczeniu punktów to drużyna Spektakularni okazała się najlepszą, drugie miejsce zajęła drużyna Darkness Ochotnica, Trzecie Młode lisy Cieniawa, czwarte Pieniny a piąte Bocianki .
Najlepszym atakującym turnieju został Darek Dyda z drużyny Spektakularni a MVP turnieju został Wiktor Bylica z drużyny Młode lisy Cieniawa. Najlepsze drużyny oraz najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami oraz statuetkami ufundowanymi przez Wójta gminy .
To był nasz trzeci turniej charytatywny w którym  graliśmy dla małego Wiktorka który potrzebuje wsparcia w leczeniu oraz rehabilitacji.  Do akcji jak co roku  dołączyła  się  rada rodziców ze Szkoły Podstawowej nr. 2 Krościenko n.D, ul. Biały Potok 1,  którzy zorganizowali kiermasz i upiekli pyszne ciasta i ciasteczka .
Dziękujemy drużynie siatkarskiej Pieniny a zwłaszcza jej kapitanowi Dariuszowi Żabińskiemu za pomoc  w zorganizowaniu turnieju, zarządzaniu drużynami podczas turnieju oraz wsparciem technicznym .
Dziękujemy
Sędziemu Andrzejowi Stołowskiemu .
Radzie rodziców SP nr.2
Wolontariatowi LO Krościenko
Dyrektorowi LO Robertowi Dębskiemu