Bardzo duże zainteresowanie tegoroczną edycją konkursu i nadzwyczajne warunku, w których funkcjonujemy już od niespełna 3 miesięcy sprawiły, że podjęliśmy decyzję o wydłużeniu terminu nadsyłania prac konkursowych! Jest to także odpowiedź na prośby kierowane przez rodziców i nauczycieli, do których dopiero dotarła informacja o tegorocznej edycji.
Prace konkursowe można nadsyłać do 19 czerwca 2020 roku!

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 4-13 lat.

Konkurs rokrocznie uzyskuje większe uznanie, co przekłada się na rosnącą liczbę uczestników. W poprzedniej edycji Konkursu zgłoszonych zostało kilka tysięcy prac wykonanych przez dzieci z całej Polski.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie dowolną techniką pracy plastycznej obrazującej ulubioną scenę ze Starego lub Nowego Testamentu. Konkurs łączy w sobie cechy konkursu plastycznego z propagowaniem wiedzy o Piśmie Świętym. Na laureatów czekają ciekawe nagrody, na czele z publikacją 12 (4 z każdej kategorii wiekowej) nagrodzonych prac w wyjątkowym kalendarzu na rok 2021.

Zgłoszona praca musi być wykonana na papierze w formacie A4, w orientacji poziomej. Prace konkursowe należy przesyłać do 19 czerwca. na adres Centrum Rozwoju Lokalnego, ul. Zaparkowa 23, 42-400 Zawiercie lub dostarczyć osobiście w dni robocze w godz. 7.00-15.00 pod wskazany adres. Wraz z pracą należy wysłać podpisany formularz zgłoszeniowy

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: crl.org.pl/tuob

Na prace konkursowe czekamy do 19 czerwca (prace wysłane 19 czerwca również wezmą udział w konkursie).